Polstrování invalidních vozíků

Výroba polstrování z nánosové látky, včetně suchých zipů.

SEDADLO

základní část sedadla je vyrobena z nánosované látky na kterou jsou našity velcro- suchézipy za jejichž pomoci je možné velmi jednoduše připevnit na rám kolečkového křesla. Vestavěná kapsa na zip zvyšuje konfort při užívání. Použitý textil je nehořlavý a má hydrofobní vlastnosi pro snadnou údržbu. Kvalitní suché zipy zaručují plnou funkčnost po celou dobu životnosti.

OPĚRADLO - zádová část

základní část opěradla je vyrobena z nánosované látky na kterou jsou našity velcro - suché zipy za jejichž pomoci je možné velmi jednoduše připevnit na rám kolečkového křesla.Na rám křesla se připevňuje pomocí sady popruhů a suchých zipů.Tento způsob zajišťuje flexibilitu fixace. Použitý textil je nehořlavý a má hydrofobní vlastnosi pro snadnou údržbu uvnitř je jako výplň použita polyuretanová pěna s vysokou mezí stlačitelnosti.

KOLENNÍ FIXÁTOR

Specielní produkt který udržuje kolena sedící osoby ve stálé a pohodlné poloze. Vrchní obal tvoří stejný textil jako na sedadle. Měkkou část tvoří profil z polyuretanové pěny kterou doplňuje PVC deska. Pro uchycení na rám slouží stavitelný popruh a kovová oka, která mají na povrchu ochrannou PVC vrstvu. Pro snadné zapnutí do kladek slouží pomocná poutka.

Pevné opěradlo kolečkového křesla

Zádové opěradlo s prohnutým profilem. Jako základ je použita vrstvená dřevěná (wood tech) deska za vysokých teplot formovaná do oblouku, následuje opracování do požadovaného tvaru a instalace šroubových matic pro upevnění na rám. Na desce je nalepena konfortní měkká polyuretanová pěna.

Finální povrch tvoří ze předu laminovaná potahová látka odolná vysokému zatížení . na zadní část je použita PVC syntetická useň ( tzv. koženka) . Kkkk

Boční opěrky

Tvoří složené vrstvy různých pěn doplněné obalem uzaviratelným zipem.

Na dalších produktech využíváme klasické čalounické metody, kdy je na dřevěnou kostru za pomocí sponkovací pistole upevněn obal vyplněný PUR pěnou.

Boční opěrky odlitky

Jsou vyrobeny za použití technologie odlévání do formy. Tato technologie je vhodná pro velké serie. Výroba formy je velmi nákladná.

Máte na nás otázku?